Sven Jonson Färglitografi Halmstadgruppen
2018-05-16
539562
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN JONSON (1902-81): Komposition, färglitografi, signerad, numrerad 49/170, ca 27x34 cm