Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
HELGE FRENDER (1906-1976): Blomsterstilleben, signerad och daterad Frender 1948, olja på duk, ca 60x72 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
539536
2018-04-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner