Per Julius akvarell
2018-04-30
539519
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PER JULIUS (född 1951): Umeälven, signerad P. Julius, akvarell på papper, ca 40x74 cm