Charles Roka
2018-04-28
539518
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Spansk kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 82x65 cm