Oljemålning 1800-tal
2018-04-28
539488
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen i stadsmiljö, olja på duk, ca 37x31 cm
Skada i duken