Färglitografi Salvador Dalí
2018-04-29
539450
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALVADOR DALÌ (1904-1989), "The Red Shoes", ur Andersen´s Fairy Tales, 1966, signerad Dalí Epreuve de Artiste, bladstorlek ca 64,5x50 cm
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador