Lena Andersson matta
2018-04-28
539421
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LENA ANDERSSON, korthårig tuftad ullmatta i rött och blått, daterad 2005 märkt "Made In Sweden", ca 230x230 cm
Slitage och smuts