Victor Vasarely serigrafi
2018-04-28
539403
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, numrerad 193/250, färgserigrafi, bladstrl ca 58x54 cm
Oramad
Ojämnheter i hörn. Mjuka veck.