Grand Tour - Byst
2018-04-28
539369
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYST föreställande Venus, 1800-tal, mörkpatinerad brons, höjd ca 23 cm, bredd ca 12 cm
Åldersrelaterat slitage