Olja på pannå Esaias Thorén
2018-04-27
539337
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ESAIAS THORÈN (1901-1981), surrealistisk komposition med rutnät, signerad och daterad -80, olja på pannå ca 50x62 cm
Smärre repa