Bordslampa Ateljé Lyktan
2018-04-27
539321
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, bordslampa, i förkromad metall, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt nr 8012, höjd ca 54 cm
Bruksslitage