Hans Wigert
2018-04-27
539289
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HANS WIGERT (1932-2015), "Från Gysinge 13.9.", signerad och daterad á tergo Hans Wigert Stavsnäs 2012, olja på duk, 73x80cm