John E Franzén litografi
2018-04-27
539264
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN-E FRANZÉN (född 1942): "Chopper", färglitografi, monogramsignerad och daterad JEF 1997, numrerad 37/250, ca 46x58 cm