Roland Svensson färglitografi
2018-04-27
539223
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad Roland S., 116/310, färglitografi, bildyta ca 41x33 cm
Något gulnad vi passepartout