Stekhuv nysilver 1900-tal
2018-04-27
539205
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKHUV, 1900-talets början, nysilver, nyrokoko, handtag i form av akantus och rosor, kant med snedställd godronneringn märkt D S, längd ca 35,5 cm