Skrin
2018-04-27
539083
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIN, skuret trä, signerad och daterad H. Philip 1932, längd ca 15,5, 34x16 cm
Slitage, nyckel saknas