Hatthyllor
2018-04-26
539052
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HATTHYLLOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, funktionalism, stål samt aluminium, längd ca 71-170 cm
Slitage, mindre bristningar, delvis omarbetad, kompletterad