Osckar Bergman färglitografi
2018-05-05
538993
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skärgårdsmotiv, signerad Oskar Bergman, numerad 87/350 ,färglitografi, bildstorlek ca 31x42 cm
Ej examinerad ur ramen