Roland Svensson färglitografi
2018-05-05
538990
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad roland S, 2/360, färglitografi, bildstorlek ca 26x47 cm
Ej examinerad ur ramen