Taklampa 1900-tal
2018-04-26
538987
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets, mitt, grönlackerad plåt, höjd 40, diameter 41 cm
Slitage och repor