Madeleine Pyk
2018-04-26
538976
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Trio", signerad och daterad M. Pyk á tergo daterad 1979, blandteknik, ca 19x23 cm