Bertil Wahlberg
2018-04-26
538956
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Skärgårdsmotiv, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 60x120 cm