Slagbord 1800-tal
2018-04-28
538861
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SLAGBORD, furu, 1800-talets mitt, bemålat i blågrått, dubbla grindar, höjd ca 73, 105x27 cm, slagen 69 cm
Slitage, sprickor