Träsnitt
2018-04-26
538841
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄSNITT, 2 st., Kina, Landskapsmotiv, signerade och numrerade 23/100 resp 26/100, daterade 2000 resp. 1998, ca 33x41 resp. 32,5x41,5 cm