Stilleben oljemålning
2018-04-27
538807
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 89x60 cm