Alvar Aalto stolar
2018-04-26
538763
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ALVAR AALTO, 2011, modell "66", (4) stolar, Artek, rödlackerad skiktlimmad björk, vissa stämplade andra etikettmärkta Artek, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage