Orientmatta
2018-04-30
538720
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, sannolikt Bidjar, ca 197x131 cm
Slitage, ställvis slitage, kortsida med lagning