Tobaksburk 1800-tal
2018-05-01
538717
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TOBAKSBURK, 1800-tal, sten, oktagonal, höjd ca 19 cm
Locket med lagning