Fransesc Sales Roviralta oljemålning
2018-05-02
538712
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FRANSESC SALES ROVIRALTA (1904-1976): Parkmotiv, signerad Sales, olja på duk, ca 50x64 cm