Dosor silver
2018-04-29
538643
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DOSOR, 5 st., silver, varav 1 par, 1900-talets första del, diameter ca 5-6,5 cm, total vikt ca 293 g
Emaljskador