Angelica Wiik
2018-04-25
538627
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerad Angelica Wiik, E.A, färglitografi med glitter, ca 83,5x59,5 cm
Oramad