Angelica Wiik
2018-04-25
538626
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Kajsplats" och "Månjazz", signerade Angelica Wiik, EA färglitografier med glitter, ca 43x30 cm resp. 43x30,5 cm, oramade