Einar Jolin
2018-04-25
538597
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Komposition med kameler, signerad Jolin, färglitografi, 3/25060, ca 36,5x44,5 cm