Bordslampor mässing
2018-04-25
538569
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, mässing, total höjd ca 66 cm
Lampsocklar med smärre skador