Stolar 1920-tal
2018-04-26
538525
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1920-tal, björk, ryggen med dekor av bård, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, senare klädsel med fläckar