Anders Olson oljemålning
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANDERS OLSON (1880-1955): Skärgårdshöst, signerad A O-n, olja på pannå, ca 37x44 cm
Kuntoraportti
538501
Päivämäärä:
2018-04-26