Charles Sjöholm oljemålning
2018-04-30
538475
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Djurgårdsbron, signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 38x46 cm