Kay Fisker cocktailshaker silver

Klubbat för:

20 000 SEK

25 000 SEK

KAY FISKER (1893-1965), cocktailshaker, sterlingsilver, A Michelsen, Köpenhamn, räfflad dekor, höjd ca 24 cm, vikt ca 571 g

Smärre slitage, repor

538154

2018-04-25