Klubbat för:
20 000 SEK
25 000 SEK
KAY FISKER (1893-1965), cocktailshaker, sterlingsilver, A Michelsen, Köpenhamn, räfflad dekor, höjd ca 24 cm, vikt ca 571 g
Smärre slitage, repor
538154
2018-04-25