Guldbroscher
2018-05-10
538149
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
BROSCHER, 2 st, guld. CEF, Helsingfors 1862, den mindre ostämplad, större 35 x 28 mm, mindre 28 x 22 mm, totalvikt 7,4 g
Små bucklor.