Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
MAGGIE WIBOM (1899-1961), bordslampfot, glaserat lergods imed krackelerad dekor, monogramsignerad samt Stockholms keramik, höjd med lamphållare ca 59 cm
Bruksslitage
538044
2018-04-24