Såssnipa och skål silver Danmark
2018-04-27
538042
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÅSSNIPA, SKÅL, silver, Danmark, handtag formade som kattdjur, invändigt förgyllda, skålens diameter ca 14, höjd ca 7 cm, totalvikt 462 g
Bruksslitage