Fat silver
2018-04-24
538037
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
FAT, silver, GAB, Stockholm 1900-talets första hälft, rokokobrätte, diameter 29 cm, vikt ca 410 g
Undertill med gravyr, smärre slitage