Ljusstakar silver
2018-04-24
538009
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sterlingsilver, Danmark, 1940-tal, höjd 6 cm
En något skev, bruksslitage