Erik Byström
2018-04-25
537928
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Tre klänningar, signerad och daterad Erik BYSTRÖM, olja på pannå, ca 45x37 cm