Erik Byström
2018-04-24
537927
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIK BYSTRÖM (1902-1988)
Interiör, signerad och daterad Erik BYSTRÖM,
olja på pannå, ca 49x61 cm