John Thorgren
2018-04-22
537862
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN THORGREN (1918-2000): "Havieland´´, signerad och daterad J. Thorgren -84, olja på duk, ca 24x30 cm