Oljemålning
2018-04-22
537844
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): ´´Dramatiskt Landskap´´, signerad H. Lundberg, olja på duk, ca 58x72 cm