Golvkandelaber
2018-04-22
537809
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVKANDELABER, 1900-talets första hälft, för 5 ljus, smide, bonad ek och koppar, höjd ca 159 cm
Bruksslitage, någon lös/skadad fot