Matta Kina
2018-04-28
537742
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA/ FRAGMENT, antik, Kina, figural, ca 150x77 cm
Omfattande skador, kraftigt slitage