Byrå 1900-tal
2018-04-22
537596
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gråmålad, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 87, 90x44 cm
Omarbetad benställning, nyckel saknas, märke